Password Policy (7.x-2.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Security
fa: امنیتی

en: Testing
fa: آزمایش

en: Not restricted
fa: محدود نشده
