Password Policy (7.x-2.0-alpha8) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Conditions
it: Condizioni

en: Security
it: Sicurezza

en: Testing
it: In fase di test

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: Not restricted
it: Non limitato
