PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
da: Opret en brugerkonto.

en: Request new password via e-mail.
da: Bestil ny adgangskode via e-mail.

en: Request new password
da: Bestil ny adgangskode

en: Create new account
da: Opret konto

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
da: Du har forsøgt at bruge en engangslogind-URL, som er udløbet. Brug formularen herunder til at anmode om en ny.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
da: Yderligere instruktioner er sendt til din e-mail-adresse.
