PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
is: Stovna eina nýggja brúkarakontu

en: Request new password via e-mail.
is: Bið um at fáa nýtt loyniorð sent í telduposti

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: Create new account
is: Stovna nýggja kontu

en: Account settings
is: Kontusetingar

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
is: Tú hevur roynt at nýta eitt eingangs innritingarleinki sum er útgingið. Vinarliga bið um eitt nýtt, við at nýta formularin niðanfyri.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
is: Víðari leiðbeining er send til tína t-postadressu.
