PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
ja: ユーザーアカウントの作成

en: Request new password via e-mail.
ja: パスワード再発行のメールをリクエスト

en: Request new password
ja: パスワードの再発行

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ja: このワンタイムログインリンクは、すでに期限が切れています。<br />再度の発行を希望する場合は、以下のフォームからリクエストしてください。

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ja: あなたのメールアドレスへ、パスワード初期化用のご案内を送信いたしました。
