PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
jv: Sampéyan uwis nyoba nggunaknā pranala mlebu log sepisanan sing uwis kadaluwarsa. Mangga njaluk manéh sing anyar nganggo form ngisor iki.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
jv: Petunjuk sing lengkap uwis dikirim nang alamat e-mail Sampéyan.
