PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо
