PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ
