PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
no: Opprett en ny brukerkonto.

en: Request new password via e-mail.
no: Motta nytt passord på e-post.

en: Request new password
no: Bestill nytt passord

en: Create new account
no: Opprett ny konto

en: Account settings
no: Kontoinnstillinger

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
no: Du har forsøkt å bruke en engangspåloggingslenke som er utløpt. Bruk skjemaet under for å få en ny.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
no: Ytterligere instruksjoner er sendt til din e-postadresse.
