PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
ro: Creează un cont nou de utilizator.

en: Request new password via e-mail.
ro: Solicitaţi o parolă nouă prin e-mail.

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ro: Aţi încercat utilizarea unui link one-time care a expirat. Vă rugăm solicitaţi unul nou utilizând formularul de mai jos.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ro: Alte iinstrucţiuni suplimentare au fost trimise la adresa dumneavoastră de e-mail.
