PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
sq: Krijo një profil të ri përdoruesi.

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sq: Jeni përpjekur të përdorni një lidhje njëherë të përdorshme identifikimi që ka skaduar. Kërko një të re duke përdorur formularin e mëposhtëm.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sq: Instruksionet e tjera u dërguan tek adresa juaj e-mail.
