PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
ar: أنشئ حساب مستخدم جديد.

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ar: لقد حاولت استخدام رابط ولوج انتهت صلاحيته. من فضلك اطلب رابطا جديدا مستخدما الاستمارة بالأدنى.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ar: تم إرسال تعليمات إضافية إلى عنوان بريدك الإلكتروني.
