PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bg: Тази връзка за начална верификация е вече изтекла. Моля, подайте заявка за нова връзка от формата по-долу.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bg: Допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия имейл адрес.
