PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Create new account
et: Registreeru

en: Account settings
et: Konto sätted

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
et: Üritasid kasutada ühekordse sisselogimise linki, mis on kehtetu. Palun telli uus link kasutades allolevat vormi.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
et: Edasised juhised saadeti sinu e-mailile.
