PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eu: Argibide gehiago bidali dira zure posta-e helbidera.
