PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
gl: Crear unha nova conta de usuario/a.

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
gl: Intentou usar unha ligazón para ingresar unha única vez e xa caducou. Pode solicitar unha nova usando o formulario que hai embaixo.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
gl: Enviáronselle máis instrucións ao seu enderezo de correo-e.
