PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hu: Az egyszer használatos bejelentkezési hivatkozás lejárt. Az alábbi űrlapon új hivatkozás igényelhető.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
hu: A további teendők leírása nemsokára e-mailben érkezik.
