PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
kk: Сіз уақыты бітіп қалған бір рет кіретін сілтемемен өтпекші болдыңыз. Жаңа сілтемені алу үшін төмендегі өрісті қолданыңыз.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.
