PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
km: បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Request new password via e-mail.
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​តាម​រយៈ​អ៊ីមែល ។

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
km: អ្នក​បាន​ព្យាយាម​ប្រើ​តំណ​ចូល​តែ​ម្ដង​ដែល​ផុត​កំណត់ ។ សូម​ស្នើ​​ថ្មី​មួយ​ដោយ​ប្រើ​សំណុំ​បែបបទ​ខាង​ក្រោម ។

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
km: ការ​ណែនាំ​ការ​កំណត់​ពាក្យ​ឡើង​វិញ​ផ្ញើ​សំបុត្រ​ទៅ %name នៅ %email ។
