PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Request new password via e-mail.
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen via e-mail.

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Password Reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
nl: U probeerde een eenmalige login-link te gebruiken die verlopen is. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
nl: Verdere instructies zijn verstuurd naar uw e-mailadres.
