PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
oc: Crear un novèl compte d'utilizaire.

en: Request new password via e-mail.
oc: Demandar un senhal novèl per corrièr electronic.

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
oc: Avètz temptat d'utilizar un ligam de connexion temporària qu'a expirat. Demandatz-ne un novèl en utilizant lo formulari çaijós.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
oc: D'instruccions detalhadas son estadas mandadas a vòstra adreça electronica.
