PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Create a new user account.
pl: Tworzy nowe konto użytkownika.

en: Request new password via e-mail.
pl: Prośba o przesłanie nowego hasła e-mailem.

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Password Reset
pl: Reset hasła

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
pl: Podjęto próbę wykorzystania jednorazowego odnośnika logowania, którego ważność wygasła. Za pomocą poniższego formularza można uzyskać nowy.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
pl: Dalsze instrukcje zostały wysłane na podany adres e-mail.
