PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
sv: Skapa ett nytt användarkonto

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sv: Du har försökt använda en engångslänk för inloggning som inte är giltig längre. Var vänlig begär en ny med formuläret nedan.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sv: Vidare instruktioner har skickats till din e-postadress.
