PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Request new password via e-mail.
th: ขอรหัสผ่านใหม่ผ่านอีเมล

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
th: ส่งวิธีการใช้งานไปยังอีเมลของคุณแล้ว
