PasswordResetTabs (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: Password Reset
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش
