Password Strength (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: unknown
ru: неизвестный

en: Password strength:
ru: Сложность пароля:

en: Password Strength
ru: Сложность Пароля

en: Minimum password length
ru: Минимальная длина пароля

en: Manage password strength settings.
ru: Настройки управления надежности пароля

en: Library not available
ru: Библиотека не доступна
