Password Strength (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: unknown
sv: okänd

en: Password strength:
sv: Lösenordsstyrka:

en: Minimum password length
sv: Minsta längd för lösenord

en: Password cannot match your account name
sv: Lösenord får inte matcha ditt kontonamn

en: Password cannot match your account email address
sv: Lösenord får inte matcha din e-postadress
