Password Strength (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: disabled
de: deaktiviert

en: unknown
de: unbekannt

en: Password strength:
de: Passwortstärke:

en: Passwords do not match.
de: Die Passwörter stimmen nicht überein.

en: Minimum password length
de: Minimale Länge des Passworts

en: good
de: gut
