Password Strength (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: disabled
fr: désactivé

en: unknown
fr: inconnu

en: Password strength:
fr: Sécurité du mot de passe :

en: Minimum password length
fr: Longueur minimum du mot de passe

en: good
fr: bon
