Password Strength (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: unknown
nl: onbekend

en: Password strength:
nl: Wachtwoordsterkte:

en: Minimum password length
nl: Minimale wachtwoordlengte

en: good
nl: goed
