Password Strength (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: disabled
uk: вимкнено

en: unknown
uk: невідомо

en: Password strength:
uk: Складність пароля:

en: Passwords do not match.
uk: Паролі не збігаються.

en: Minimum password length
uk: Мінімальна довжина паролю

en: Manage password strength settings.
uk: Керувати налаштування стійкості паролю.

en: Library not available
uk: Бібліотека недоступна
