Password Strength (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: disabled
pt: desativado

en: unknown
pt: desconhecido

en: Password strength:
pt: Qualidade da senha:

en: Minimum password length
pt: Tamanho mínimo da senha

en:  (e.g. "@match")
pt:  (ex. "@match")

en: e.g. @match
pt: ex. @match
