Password Strength (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: disabled
vi: tắt

en: unknown
vi: không rõ

en: Password strength:
vi: Độ mạnh của mật khẩu:

en: Passwords do not match.
vi: Mật khẩu không khớp.

en: Minimum password length
vi: Độ dài tối thiểu của mật khẩu
