Passwordless (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Log in
sl: Prijava

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sl: Poskusili ste uporabiti povezavo za enkratno prijavo, ki je že potekla. Prosim, zahtevajte novo s spodnjim obrazcem.
