Passwordless (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: user
he: משתמש

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Log in
he: כניסה

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.
