Passwordless (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ar: قام %name باستخدام رابط الولوج في %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ar: لقد حاولت استخدام رابط ولوج انتهت صلاحيته. من فضلك اطلب رابطا جديدا مستخدما الاستمارة بالأدنى.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ar: الرابط  وحيد الاستعمال لتسجيل الدخول الذي نقرت عليه غير صالح.

en: Enable confirmation page
ar: تفعيل صفحة التأكيد
