Passwordless (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: user
bg: потребител

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Log in
bg: Вход

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bg: Тази връзка за начална верификация е вече изтекла. Моля, подайте заявка за нова връзка от формата по-долу.
