Passwordless (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lv: Jūs mēģinājāt izmantot vienreizējo pieslēgšanās norādi, kas ir novecojusi. Pieprasiet jaunu norādi, izmantojot zemāk pievienoto formu.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lv: Vienreizējās autorizācijas saite, kuru jūs izmantojāt nav derīga.
