Passwordless (7.x-1.8) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Log in
sq: Identifikohu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sq: Përdoruesi %name ka përdorur lidhjen njëherë të përdorshme identifikimi më %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sq: Jeni përpjekur të përdorni një lidhje njëherë të përdorshme identifikimi që ka skaduar. Kërko një të re duke përdorur formularin e mëposhtëm.
