Past Log (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Error
it: Errore

en: Module
it: Modulo

en: Warning
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
