Past Log (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Date
no: Dato

en: Reset
no: Nullstill

en: Message
no: Melding

en: Error
no: Feil

en: Module
no: Modul

en: Warning
no: Advarsel

en: Info
no: Informasjon

en: Debug
no: Feilsøk

en: Machine name
no: Maskinnavn
