Past Log (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: more
am: ተጨማሪ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
