Past Log (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: more
cy: mwy

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Arguments
cy: Argiau

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
