Past Log (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: more
et: veel

en: Logging
et: Logimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Module
et: Moodul

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Desc
et: Kahanev

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Notice
et: Teavitus

en: Apply
et: Rakenda

en: Debug
et: Siluma

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
