Past Log (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: more
gu: વધુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
