Past Log (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: more
he: עוד

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Module
he: מודול

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Desc
he: יורד

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Apply
he: החל

en: Debug
he: אתר באגים

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Emergency
he: חירום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
