Past Log (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: more
hr: više

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Module
hr: Modul

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Desc
hr: Silazno

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Asc
hr: Uzlazno
