Past Log (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: more
pl: więcej

en: Logging
pl: Logowanie

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Form ID
pl: ID formularza

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Module
pl: Moduł

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Operation
pl: Czynność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Debug
pl: Debugowanie

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Data value
pl: Wartość danych

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
