Past Log (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: more
af: meer

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Referrer
af: Verwyser

en: Operation
af: Operasie

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
