Past Log (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: more
ast: más

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Operation
ast: Operación

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
